Balo Kıyafetleri Oyunu

Princesses Homecoming Ball
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Balo Kıyafetleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Balo kıyafetleri oyunu ile mezun oldukları okulda her yıl düzenlenen partiye katılacak 4 prensese makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmine tıklayarak makyaj yapma ve giysi giydirme işlemleri yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prenseslerin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 prenses içinde gerçekleştirerek balo kıyafetleri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
asena bence gayet güzel bir oyun ancak göz detayı korkunç 2022-07-16 11:15:35
yağmur çok güzel bir oyun 2022-07-03 20:54:37
Yorum Yaz