Foggy Fox Oyunu

Foggy Fox
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Foggy Fox Oyunu Nasıl Oynanır ?

Foggy fox oyunu oynarken "W, A, S, D" veya Ok tuşlarını kullanarak karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. "X, L" veya farenin sol tuşuna tıklayarak saldırı yapıyorsunuz. "SPACE" boşluk bırakma, "C ve K" tuşlarını kullanarak yuvarlanarak ilerliyorsunuz. "B veya E" tuşlarına tıklayarak yerden anahtar, elma ve düşmanlarınızın malzemelerini alıp geri bırakabiliyorsunuz. "ESC" tuşuna da tıklayarak oyunu duraklatıp yeniden kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek hareket edebilirsiniz. Sağ taraftaki kılıç butonuna tıklayarak düşmanlarınıza saldırı yapabilirsiniz. "B" butonuna tıklayarak yerden malzeme alabilirsiniz. "A" butonuna tıklayarak yuvarlanarak ilerleyebilirsiniz. "E" ile de kapılardan geçebilirsiniz.

Bu savaşta düşmanlarla mücadele edip onlardan arta kalan ganimetleri topluyorsunuz. Topladığınız ganimetlerle enerjinizi ve sağlık seviyenizi arttırabilirsiniz. Ekranın sol üst köşesinde kalan güç ve sağlık seviyeniz görünüyor. Sırayla düşmanlarınızı yok edip anahtarı bulmaya çalışmalısınız. Çıkış kapısına ulaştığınızda anahtaı kullanarak kapıdan çıkıyorsunuz ve bölümü tamamlıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde yanına yeni savaşçılar katılarak birlikte düşman kuvvetlerine saldırı yapıyorsunuz. Tilki karakterinizi bir kahramana dönüştürüp maceradan maceraya atılarak foggy fox oyunu oynamaya devam edin.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz