Dilimleme Oyunu

Asmr Slicing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Dilimleme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dilimleme oyunu ekranının üst tarafında bıçak ve alt tarafında ise masanın üzerinde parçalara ayrılacak nesne bulunuyor. Fare yada parmağınızı ekran üzerinde aşağıya doğru sürükleyerek bıçağı aşağıya doğru hareket ettiriyorsunuz. Bıçağı nesnenin en alt tarafına kadar indirdiğinizde kesme işlemini tamamlıyorsunuz. Eğer bıçak en alta kadar inmezse kesme işlemi tamamlanmıyor. 

Kesilen parçalar masanın ön tarafında bulunan kutunun içine dökülüyor. Her bölümde farklı görevleri yerine getirerek kesme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Bu görevler ekranın üst tarafında yazıyor. Örneğin "CUT 4 PIECES OF SAND" yazan bölümlerde nesneyi 4 parçaya ayırıyorsunuz. "RELAX LEVEL" yazan bölümlerde ise nesneyi istediğiniz kadar küçük parçaya ayırarak dilimleme oyunu oynayabilirsiniz. Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Yine üst taraftaki LEVEL kısmından bulunduğunuz bölüm sayısını ve yan tarafından da topladığınız puan miktarını inceleyebilirsiniz.

Puanlarınızı kullanarak yeni ve daha büyük bıça ve satır gibi kesici aletler satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha keskin bıçaklarla başlayarak kesme işlemine devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz