Çöp Adam Savaşları 2 Oyunu

Stick Legions
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çöp Adam Savaşları 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çöp adam savaşları 2 oyunu farklı tarz bölümlerden oluşuyor. Her 10 bölümde savaş veya dövüş tarzı değişiyor. İlk 10 bölümde ordunuzdaki askerleri düşman bölgelerine göndererek yeni yerler fethediyorsunuz. Ordunuzdaki askerlerin ve düşman askerlerinin güçleri üst taraflarında görünüyor. Ordunuzdan daha güçsüz bölgelere saldırarak fethetme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Düşman bölgesini ele geçirdiğinizde düşman askerlerinin gücünüde alarak ordunuzu güçlendiriyorsunuz. Tüm düşman bölgelerini ele geçirdiğinizde karşınıza bölüm sonu canavarı çıkıyor. Bu canavarı da yok ettiğinizde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş sağlıyorsunuz. Eğer düşman askerleri ordunuzu yok ederse yanıyorsunuz. Bu durumda da aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

İkinci savaş tarzında karşınıza sadece bir tane düşman askeri çıkıyor. Sizde alt taraftaki kutulardaki askerleri birleştirip güçlü bir asker oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bazı kutuların içinde X2 yazısı bulunuyor. Bu kutuyuda çizerek askerinizin gücünü ikiye katlayabilirsiniz. Sizin ve düşman askerinin güçleri üst taraftaki baremde görünüyor. Askerinizin gücü düşman askerinden fazla olursa savaşı kazanıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. Eğer askerinizin gücü düşman askerinden daha az olursa savaşı kaybediyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlayarak çöp adam savaşları 2 oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Üçüncü savaş tarzında ise mavi ve kırmızı kutular ve bu kutuların içinde ise askerler bulunuyor. Mavi kutudaki askerler sizin ve kırmızı kutudaki askerler ise düşmana aittir.Her bir kutunun üzerinde içinde bulunan askerlerin gücü yazıyor. Sizden daha güçsüz kutudaki askerleri yok edip kendi askerinizi güçlendiriyorsunuz. Tüm kırmızı kutulardaki askerleri yok edip bölümleri tamamlıyorsunuz. Her bölümde farklı bir heyecan ve macera yaşayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar
ihsan OYUN ÇOK GÜZEL 2021-12-15 16:06:26
Komutan Oyun efsane maşallah 2021-12-11 19:29:08
Yorum Yaz