Çiftçi Çocuk Oyunu

Kiddie Farmers
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çiftçi Çocuk Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çiftçi çocuk oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak karakterinizi kontrol ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek aynı işlemi gerçekleştiriyorsunuz.

İlk başlarken kız ve erkek karakterlerden birini seçiyorsunuz. Sermaye olarak 100 lira paryla çiftliğinizi kurmaya başlıyorsunuz. Kasanızda bulunan para miktarını ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz. Çiftliğin farklı köşelerinde tarla, reyon, kasa ve makinaları yerleştirmek için kare alanlar bulunuyor. Her bir kare alanın üzerinde yeni bir tarla yada reyon açmak için gerekli olan para miktarı yazıyor. Kasanızda bulunan paraları kullanarak öncelikle kasa, tarla ve stand kurarak çiftçi çocuk oyunu oynamaya başlıyorsunuz.

Tarlada yetişen sebze ve meyveleri toplayıp reyonlara diziyorsunuz. Çiftliğinize gelen müşteriler reyonlardan sebze ve meyveleri satın alıp kasada ödeme yaparak size para kazandırıyor. Kazandığınız paraları kullanarak yeni makineler satın alıp yeni ürünler yetiştirerek çiftliğinizi geliştiriyorsunuz. Kasanızdaki para miktarı arttıkça çiftliğinize kasiyer ve reyon görevlisi alabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz