Burun Doktoru 2 Oyunu

Cute Camryn Nose Treatment
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Burun Doktoru 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Burun doktoru 2 oyunu, ameliyat yapma ve elbise giydirme olmak üzere 2 bölümden oluşuyor. Menü sayfasından sol taraftaki büyütç ve makas olan butona tıklayıp sevimli kızı muayene odasına alın. 

Ekranın alt tarafında bulunan tıbbi malzemeleri sırasıyla kullanarak tedaviye başlayın. Hava pompasıyla burundaki sümüğü çekin. Cımbızla burnun üst tarafındaki kılları çıkartıp tepsiye koyun. Bundan sonra yapacağınız işlemler ekranın sol tarafında size tarif ediliyor. İlk olarak makineyle burun içindeki sarı renkli kabarcıkları temizleyin. Yeşil renkli sıvıyı çekin. Makasla kılları kesin. Çıkan kanı pamukla temizleyip kanlanan pamuğu tepsiye koyun. Yaralara krem ve sprey sürüp iyileştirin. Sivilceleri yok edin. Mikroskopla deliklerde bulunan mikropları öldürüp tedavi sürecini tamamlayın.

İkinci bölümde ekranın sağ tarafında bulunan giysi dolabından kıza saç modeli, göz rengi, şapka, kıyafet ve gözlük seçerek eğlenceli burun doktoru 2 oyunu oynamayı tamamlayın. 

Yorumlar
blınk çk begendim 2023-01-02 12:54:13
isim yalnız başıma akşamları kahvemi içerken felsefi düşüncelerim eşliğinde düzenli oynadığım bir oyundur.. 2022-03-11 08:54:29
Yorum Yaz