Burun Hastanesi Oyunu

Nose Hospital
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Burun Hastanesi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Burun hastanesi oyunu ekranında tedavi görecek hastanın yüzü yakın planda görünüyor. Hastaların gözlerinde, burunlarında, dudak ve ağızlarında problemler bulunuyor. Her hasta farklı problemlere sahiptir ve her hastayı ayrı bir bölümde tedavi ediyorsunuz.

Ekranın alt tarafında cımbız, neşter, pansuman bezi gibi tıbbi malzemeler bulunuyor. Aynı tür malzemeler ekrana üçer tane olarak geliyor. Bu malzemelerden bir tanesi ücretsiz diğerlerini ise kasanızda bulunan paraları kullanarak satın alabiliyorsunuz. 

Burun hastanesi oyunu oynarken kullanacağınız malzemeyi seçtikten sonra hastaların burnunda, gözünde, kulağında yada dudaklarında kesikli çizgilerle dairesel alanlar çiziliyor. Elinizdeki malzemeyi bu alanlar üzerinde kullanarak tedavi işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Bazı hastaların tedavi süreci tek aşamalı bazı hastalarınki ise iki aşamalıdır. Ekrandaki "1/2 ve 2/2" çizelgesini takip ederek tedavi basamaklarını inceleyebilirsiniz. Tüm işlemleri gerçekleştirip tedavi sürecini tamamladığınızda ekrandaki fotoğraf butonuna tıklayarak hastanın ilk ve son durumunu aynı anda inceleyebilirsiniz. Her tedavi işleminden sonra para kazanıyorsunuz ve kazandığınız para miktarını ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz. Sol üst köşedeki DAY kısmından da bulunduğunuz bölüm sayısını öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
boncuk oyun çok kısa ama çok güzel 2019-10-27 12:30:33
güney çok güzel bir oyun.çok çok sevdim 2012-01-31 23:40:05
anar cok guzel 2012-01-06 15:18:34
Yorum Yaz