Brawl Hero Oyunu

Brawl Hero
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Brawl Hero Oyunu Nasıl Oynanır ?

Brawl hero oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek yönlendirme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Her bölümde karşınıza çıkan düşmanlarınıza ateş edip hepsini öldürerek kapıdan içeri girmeniz gerekiyor.

Bölümler farklı parkurlardan oluşuyor. Her parkurda duvarlar ve bariyerler bulunuyor. Düşmanlarınızın ateşlerinden, bombalarından ve güllelerinden korunmak için duvarların arkasına saklanmanız gerekiyor. Düşmanların ateşleri ve gülleleri size isabet ettiğinde enerjiniz azalıyor. Aynı şekilde sizinde attığınız bombalar düşmanlarınıza isabet ettiğinde onların enerjisi azalıyor. Sizin ve düşmanlarınızın kalan enerji miktarı üst tarafınızdaki baremde görünüyor. Enerjisi sıfırlanan savaşçı ölerek parkurdan ayrılıyor. Eğer ölürseniz yanıyorsunuz ve bu durumda en baştan brawl hero oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Tüm düşman askerlerinizi öldürüp kapıdan içeri girdiğinizde ise bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş sağlıyorsunuz.

Düşman askerlerini öldürüp bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinden kazandığınız puan miktarını takip edebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde bazı görevleri de tamamlamış oluyorsunuz. Tamamladığınız görevleri ACHIEVEMENTS kısmından onaylayıp para ödülünüzü alabilirsiniz. UPGRADES bölümünden de paralarınızı kullanarak karakterinizin ateş etme hızı, gücü, hızlı gitme, zırhı yada dayanıklılığı gibi özelliklerini arttırabilirsiniz.

Yorumlar
ahmet valla çok güzel 2024-02-08 09:37:34
YOK Çok sinir edici bir oyun ama tavsiye ederim insanı sinir hastası yapıyor. 2023-12-27 15:08:10
zehra HARIKA 2020-08-31 12:09:40
cosimo ilk oynadığınızda sinir olabilirsiniz ama oynadıkça seviyorsunuz oyunu 2020-08-29 08:26:22
cosimo harika bi oyun herkese tavsiye ederim. 2020-08-29 08:24:48
Yorum Yaz