Bombacı Çocuk Oyunu

Bomber Battle Arena
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bombacı Çocuk Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bombacı çocuk oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarına tıklayarak karakterinizi sağa sola ve yukarı aşağı hareket ettiriyorsunuz. "SPACEBAR" boşluk bırakmak tuşuna tıklayarak ta bomba bırakıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol alt köşesindeki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. Sağ alt köşedeki BOMBA butonuna tıklayarak ta bomba bırakıyorsunuz.

Parkurda kutular, ağaç kütükleri, sebze ve meyvelerden oluşan bitkiler bulunuyor. Kutular ve taş duvarlar parçalanmıyor. Ağaç kütükler, sebze ve meyveler patlıyor. Bunlar patladıkça hem karakteriniz için yol açılıyor hem de içlerinden can, hızlı gitme, çoklu bomba bırakma, bombanın etki alanının artması ve anahtar gibi hediyeler çıkıyor. Bu hediyeleri alarak karakterinizi geliştiriyorsunuz. Anahtarı alıp çıkış kapısına ulaşarak bölümü tamamlıyorsunuz.

Alanda ayrıca sizi takip edip sizi öldürmeye çalışan canavarlar bulunuyor. Bu canavarlara yada patlayan bombalara yakalanırsanız bir can hakkınız gidiyor. Bunun için bombacı çocuk oyunu oynarken karakterinizi hem canavarlardan korumanız gerekiyor.hemde patlayan alandan uzak tutmanız gerekiyor.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz