Bombacı Robot 8 Oyunu

Bomb It 8
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bombacı Robot 8 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bombacı robot 8 oyunu oynarken bilgisayarlarda yön tuşlarını kullanarak karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. "SPACEBAR" boşluk bırakma tuşuyla da yere bomba bırakıyorsunuz. Bıraktığınız bomba bir kaç saniye sonra kendiliğinden patlıyor ve etki alanındaki duvarları ve bariyerleri yıkıyor ve düşmanlarınızı öldürüyor. Bıraktığınız bombaya siz yakalanırsanız da bir can hakkınız eksiliyor. Hiç can hakkınız kalmazsa ölüyorsunuz ve yanıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ tarafındaki kontrol panelini kullanarak karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. Sağ taraftaki butona tıklayarak ta yere bomba bırakıyorsunuz.

Şehrin sokaklarında sizinle beraber 4 tane robot bulunuyor. Diğerlerinin hepsine teker teker tuzak kurup öldürerek bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Sokaklarda duvarlar ve bariyerler bulunuyor. Duvar ve bariyerleri patlatarak kendinize geçiş yolları açıyorsunuz. Patlayan duvarların bazılarından hızlı koşma, fazla bomba koyma, koruma zırhı ve yedek can gibi özellikler çıkıyor. Rakiplerinizden önce bu özellikleri alarak karakterinizi geliştirebilirsiniz.

İlk başlarken önce sırayla karakter, BOMB kısmından bomba, VEHICLE kısmından da araç, LOCATION kısmından mekan, ENEMIES kısmından düşman çeşidi ve MODE kısmından da silahlı çatışma, para toplama, bayrak yarışı gibi mücadele türü seçebilirsiniz.

Her bölüm 2 dakika sürüyor. Ekranın sol tarafından kalan süreyi, kalan can hakkınızı ve karakterinizin sahip olduğu özellikleri takip edebilirsiniz. Sağ taraftan ise meydanda bulunan düşmanlarınızın durumunu inceleyebilirsiniz. Süre bitmeden düşmanlarınızı yok edip bölümü tamamlayabilirsiniz. Düşmanlarınızı öldürdükçe puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak karakterinize yeni özellikler satın alıp yeni bölümlerin kilidini açabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü bir karakterle başlayıp düşmanlarınızı daha kolay yok ederek bombacı robot 8 oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar
nisa bu oyunu çok beğendim nolur roblox da yap 2023-09-07 09:53:07
Yorum Yaz