Boks Yıldızları Oyunu

Boxing Stars
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Boks Yıldızları Oyunu Nasıl Oynanır ?

Boks yıldızları oyunu oynarken sağ sol yön tuşlarıyla ileri geri hareket ediyorsunuz. "A" ile yumruk atıyorsunuz. "S" ile yüzünüzü koruyarak defans yapıyorsunuz. "D" ile de alttan rakibin karın bölgesine yumruk atıyorsunuz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ise alt tarafta bulunan ve üzerinde "A, S, D" yazıları bulunan butonlara tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz.

Menü sayfasında UNDERGROUND seçeneğiyle hemen bir box maçına başlıyorsunuz. 300 puan kazanınca CLUB kilidi açılarak farklı bir menüde dövüşe devam ediyorsunuz. CLUB'ta maç kazanınca TOURNAMENT menüsünün kilidi açılıyor ve turnuvaya katılabiliyorsun. 10 ve daha fazla maç kazanırsan da CHAMPIONSHIP menüsünün kilidi açılarak şampiyonlar turnuvasına katılabiliyorsun.

Ekranın üst tarafında her iki boksöründe kalan güçleri görünüyor. Her round 60 saniye sürüyor. Bu 60 saniye içersinde herhangi bir sporcu nakavt olmazsa gücü daha fazla kalan taraf raundu kazanıyor. Kalan süre de ekranın üst tarafında görünüyor. Raundu alan sporcu ödül olarak para kazanıyor. Kazandığınız paralarla yumruk gücünüzü, beden gücünüzü, sağlığınızı ve direncinizi arttırarak boksörünüzü geliştirebilirsiniz. Böylece sonraki maçlara daha güçlü ve çevik bir boksörle başlayıp maçları daha kolay kazanarak boks yıldızları oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
semih oyun çok guzel 2021-09-15 17:58:30
Yorum Yaz