Big Farm Oyunu

Big Farm EN

Big Farm Oyunu Nasıl Oynanır ?

Big farm oyunu ilk açıldığında sizi ekrana çıkan komutlarla yönlendiriyor. Oyunun mantığını ve oynamasını öğrenene kadar bu komut pencerelerini takip etmeniz gerekiyor.

Bir bayan olarak çiftlik işletme işinde yenisiniz. Çiftliğin daha önceki saibi çok tembel olduğu için tarlaya ektiği mısırları bile toplamamış. Siz mısırları toplayıp değirmende tavuk yemi yaparak işe başlayın. Tarlada çeşit çeşit ürünler yetiştirerek pazarda satın ve para kazanın. Kazandığınız paralarla çiftliğe kümes, değirmen gibi yeni yerler inşa edin.

Ekranın alt tarafında menüler bulunuyor. Bu menülerden çiftliğin yönetimi ile ilgili kararlar alabilirsiniz ve yeni inşa edilecek yapılara buradan karar verebilrsiniz. Ekranın sol tarafında çıkan pencerede yapmanız gereken adımlar yada size verilen görevler bulunuyor. Bu görevleri tamamlayıp bölüm geçerek big farm oyunu oynayın.

Ekranın üst tarafında kazandığın dolar, altın, sonraki seviyeye geçmek için gerekli puan, işçilerinin mutluluk oranı ve işçilerinin sayısı görünüyor.

Sizin için en zevkli köy yaşamını bir bilgisayara sığdırdık. Kolay gelsin..

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz