Bahar Giysileri Oyunu

Bff Happy Spring
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bahar Giysileri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bahar giysileri oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 3 kıza makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir kıza ait makyaj yapma ve elbise giydirme butonlarına tıklayarak altı aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde kullanacağınız malzemeler ekranın sağ tarafındaki pencerede bulunuyor. Burada ruj, göz makyajı, göz rengi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt köşedeki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için kıyafet, saç modeli, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 3 kız içinde gerçekleştirerek bahar giysileri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz