Akvaryum Temizleme Oyunu

Baby Vincy Aquarim
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Akvaryum Temizleme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Akvaryum temizleme oyunu 3 bölümden oluşuyor. her bölümde yapacağınız işlemler ekranda görünen mor renkteki ok vasıtasıyla size tarif ediliyor. İlk bölümde kirlenen ve hastalanan balıkları file kullanarak temiz vazoya alın. İkinci adımda akvaryumda bulunan kirli suyu küçük kova yardımıyla büyük kovaya boşaltın. Üçüncü adımda akvaryumun içinde bulunan süs bitkilerini dışarı çıkartın. Dördüncü adımda akvaryumun dibinde bulunan kumu kovaya alarak akvaryumu boşaltın. Beşinci adımda sabunlu sünger yardımıyla akvaryumun içini ve dışını iyice yıkayın. Altıncı adımda akvaryumun dibine yeni temiz kum serin. Yedinci adımda süs bitkilerini tekrardan yerleştirin. Son adımda ise akvaryumun içine temiz su koyarak birinci bölümü tamamlayın.

İkinci bölümde balıkların her birini tek tek temizleyip aşılarını yapın. Bazı balıklar ağlara takılarak hareket etmeleri engellenmiş. Bu balıkların etrafındaki ağları makasla kesin. Bazı balıkların bedenlerinde yaralar ve hastalık çıkmış. Bu balıklara da özel melhem sürerek yaralarını iyileştirin. Balıkların enfeksiyon kapmaması ve değişik hastalıklara yakalanmalarını önlemek için hepsine ayrı ayrı aşı yapın. Bu şekilde ikinci bölümü tamamlayın. Son bölümde ise akvaryumun içine farklı süs bitkileri yerleştirerek akvaryum temizleme oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
ecenur DELİ MİSİN ADSIZ ADSIZ MISIN SEN *** 2020-04-16 15:24:03
adsız serenay laflarına dikkat et bence yoksa kötü olur o nasıl bir yorum öyle biz temiziz pis olan varsa oda sensin 2020-04-13 10:44:16
SERENAY ÖNCE HERKES KENDİNİ TEMİZLESİN 2020-03-27 06:50:56
Yorum Yaz