Zorlu Motor Yolu Oyunu

Real Moto Stunt Racing 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Zorlu Motor Yolu Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zorlu motor yolu oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak aracı kullanıyorsunuz. SPACEBAR "boşluk bırakma" tuşuna tıklayarak nitro hız seçeneğini açıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ tarafındaki gaz ve fren pedallarına tıklayarak aracı ileri geri yönde hareket ettiriyorsunuz. Sol taraftaki sağ ve sol yön butonlarına aracı sağa sola doğru yönlendiriyorsunuz. NITRO HIZ butonuna tıklayarak ta aracınızı maksimum hıza yükseltiyorsunuz.

Parkurda ilerlerken karşınıza sabit veya hareketli tuzaklar çıkıyor. Aracınız bu tuzaklara yakalanırsa yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Aracı sürdüğünüz parkur gökyüzünde tasarlanmıştır. Parkur bazı kısımlarda genişliyor ve bazı kısımlarda ise daralıyor. Aracınızı sürerken parkurun dışına çıkıp aşağıya düşerseniz de yanıyorsunuz. Bunun için tüm parkur boyunca aracınızı dikkatli bir şekilde kullanıp bitiş noktasına ulaşarak bölümü tamamlıyorsunuz. 

Her bölüm sonunda para ödülü kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak SHOP bölümünden daha güçlü araçlar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere yeni ve daha güçlü araçlarlarla başlayarak zorlu motor yolu oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
pro çok güzel 2020-11-11 08:54:46
emir çok yavaş gidiyo 2019-11-14 09:40:52
emir çok güzel 2019-11-14 09:39:11
Yorum Yaz