Yukarı Doğru Zıplama Oyunu

Stretch Legs Jump King 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yukarı Doğru Zıplama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yukarı doğru zıplama oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayıp aşağı doğru sürükleyerek kızı zıplatıyorsunuz. Kız havada süzülürken tekrar ekrana tıklarsanız, kız bacaklarını açarak duvarlara tutunuyor. Kız zıplama gücüne göre havaya zıplıyor. Belli bir yüksekliğe çıktıktan sonra tekrar aşağıya düşmeye başlıyor. Kız aşağı düşerken ekrana tıklayarak yan taraftaki duvarlara tutunmasını sağlıyorsunuz.

Yan taraftaki duvarlar tuğla ve matal kısımlar, çivili tuzaklar ve zıplatma bölgelerinden oluşuyor. Kız duvarlara tutunmaya çalışırken ayakları metal kısımlara denk gelirse kayarak tuğla kısıma kadar düşüyor. Tuğla kısımlara denk gelirse kızın aşağı düşmesi duruyor. Çivili tuzaklara çarparsa kız hızlı bir şekilde aşağı düşüyor. Zıplatma bölgelerine denk gelirse daha çok havaya yükselme özelliği kazanıyor. Kız yere düşmeden parkurun en üst kısmındaki bitiş noktasına ulaşırsa bölümü tamamlıyor ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak yukarı doğru zıplama oyunu oynamaya devam ediyor.

Bölümleri tamamladıkça mücevher ödülü kazanıyor. Ekranın üst tarafındaki baremden bulunduğunuz bölüm sayısını ve parkurun tamamlanma oranını takip edebiliyorsunuz. Sol üst köşede ise kasanızda bulunan mücevher sayısı görünüyor. Mücevherlerinizi kullanarak SHOP bölümünden kıza yeni elbiseler satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz