Yılbaşı Modası 2 Oyunu

Frozen Princess New Years Eve
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yılbaşı Modası 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yılbaşı modası 2 oyunu ile noel gecesi partisine hazırlanmak isteyen 6 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 12 aşamalı bir tarz yaratma dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük ve takı seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 6 prenses içinde gerçekleştirerek yılbaşı modası 2 oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Leyla Sıla Dündar olmadığınızı bende sizde çok iyi biliyorsunuz.Oyun HARİKAYDI 2024-01-13 07:13:44
Sıla Dündar Çok iyi oyun 2024-01-02 16:26:31
Yorum Yaz