Yılbaşı Boyama 2 Oyunu

Christmas Coloring 2
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yılbaşı Boyama 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yılbaşı boyama 2 oyunu menü sayfasında 12 farklı resim bulunuyor. Bu resimler noel baba, çan, hediyelik eşyalar ve süslerden oluşuyor. Renklendirmek istediğiniz resmin üzerine fare yada parmağınızla tıklayarak tasarım alanına taşıyorsunuz.

Tasarım alanının alt tarafında rebkler ve üst tarafında seçtiğiniz resim bulunuyor. Önce fırçanıza bir renk seçip sonrada resim üzerinde renklendirmek istediğiniz alana tıklıyorsunuz. Bu şekilde sırayla resmin her bir parçasını ayrı ayrı renklendiriyorsunuz. Renklendirme işlemi yaparken KOVA seçeneğini seçerseniz işaretlediğiniz alanı tek seferde renklendirebilirsiniz. Çizgi seçeneğini seçerseniz de fırçanızı ekran üzerinde sürükleyerek renklendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. EMOJİ seçeneğinden de resmin üzerine şekiller ekleyebilirsiniz. GERİ butonuna tıklayarak son yaptığınız işlemi geri alabilirsiniz.

Tüm resmi renklendirdiğinizde ekranın sağ üst köşesindeki OKEY butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapıyorsunuz. İkinci aşamada art alan ekleyip filtre uygulayarak yılbaşı boyama 2 oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
NAPIM IYI BIR OYUN 2023-12-28 15:10:16
Yorum Yaz