Yeni Moda Kıyafetler Oyunu

BFFS Trendy Squad Fashion
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yeni Moda Kıyafetler Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yeni moda kıyafetler oyunu ile farklı bir tarz denemek için haftasonu giyim fuarına gelen 6 kıza makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir kızın resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 12 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak aynı menü içindeki diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolabın sağ tarafındaki butonlara tıklayarak dolabın diğer bölümlerini görebilirsiniz. Dolaptan kızlar için giysi, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 6 kız içinde gerçekleştirerek yeni moda kıyafetler oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
sana ne MÜKKOBİLLE 2022-05-28 09:14:09
Yorum Yaz