Yaz Tatili Modası Oyunu

Holiday At The Seaside
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yaz Tatili Modası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yaz tatili modası oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 5 disney prensesi kıza makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 10 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı, ayakkabı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 5 kız içinde gerçekleştirerek yaz tatili modası oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
ismimden sa na ne perfect 2021-09-28 17:43:50
Yorum Yaz