Vücut Bakımı 2 Oyunu

ASMR Makeup Spa Salon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Vücut Bakımı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vücut bakımı 2 oyunu SPA, EYE ART ve LIP ART olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. SPA bölümü de yüz, sırt, ayak ve el bakımı olmak üzere 4 bölümden oluşuyor. Her bölümde farklı bir güzellik salonuna misafir oluyorsunuz.

Yüz bakımı bölümünde ekranın alt tarafında makyaj malzemeleri ve üst tarafta ise güzel kız bulunuyor. Malzemeleri sırayla kızın yüzüne uyguluyorsunuz. Önce kızın yüzünü sabunlu suyla yıkayıp kurulayın. Sivilceleri ve çilleri temizleyip kaşların uzamış kıllarını kesin. Hazırladığınız kremlerle kızın yüzüne maske yapıp sonra da sabunlu suyla temizleyerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Sırt bakımı bölümünde kızın sırtını sabunlu suyla yıkayıp kuruluyorsunuz. Sivilceleri temizleyip uzamış kılları kesin. Daha önceden hazırladığınız ornanik kremi kızın sırtına uygulayarak kızın cildini nemlendirin. Son olarak ta kızın sırtına taşlar dizerek bölümü tamamlıyorsunuz. Kol bakımı bölümünde kızın kollarındaki uzamış kılları ağda bantlarıyla yok ediyorsunuz. Özel nemlendirici kremlerle kolardaki kızarıklıkları yok ederek bölümü tamamlıyorsunuz. Ayak bakımı bölümünde kızın ayaklarını sabunlu suyla yıkayıp havluyla kurulayın. Bacaklardaki uzamış kılları ağda ile keserek bölümü tamamlıyorsunuz.

EYE ART bölümünde kızın gözüne makyaj yapıyorsunuz. Toplamda 6 farklı makyaj çeşidi bulunuyor. Ekranın sağ alt köşesinde bulunan malzemeleri sırayla kullanarak göz makyajı bölümünü tamamlıyorsunuz. LIP ART bölümünde ise kızın dudaklarına farklı tarzlarda rujlar sürerek vücut bakımı 2 oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
BP ANTİ GÜZEL (linçlerseniz linçleyin linçleyenler umrumda değil<3) 2024-05-04 20:52:22
Bilekpink fani asko kusko En guzel oyunlardan biri kesinlikle 2024-02-15 10:33:37
Yorum Yaz