Ünlü Kız Giydirme Oyunu

Celebrity E Girl Fashion
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Ünlü Kız Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ünlü kız giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 5 prensese makyaj yapıp kıyafet seçiyorsunuz. Menü sayfasında her bir prensesin resmine tıklayıp makyaj yapma ve giysi giydirme işlemine başlayarak 10 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 5 prenses içinde gerçekleştirerek ünlü kız giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz