Uçan Motosiklet Parkuru Oyunu

Ramp Bike Jumping
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Uçan Motosiklet Parkuru Oyunu Nasıl Oynanır ?

Uçan motosiklet parkuru oyunu ekranında kalkış rampası ve rampanın ön tarafında ise aracın havada ilerleyeceği platform bulunuyor. Araç rampanın başlangıç noktasındayken ekrana fare yada parmağınızla tıklayıp sapanı geriye doğru çekerek aracı ileriye doğru fırlatıyorsunuz. Araç rampa aşağı giderek maksimum hıza ulaşıyor. Araç hızlanma rampasından ayrıldığında ise havada süzülmeye devam ediyor.

Aracınızın hızı sıfırlandığında yere düşüyor. Aracın düştüğü noktanın kalkış rampasına olan uzaklığına göre para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak aracın MOTOR, İTME GÜCÜ ve PARA KAZANMA BİRİMİ özelliklerini yükseltebilirsiniz. Böylece sonraki denemelerinize daha yüksek özellikli araçlarla başlayarak daha uzak noktalara gidebilirsiniz.

SEVİYE SEÇ butonuna tıklayarak istediğiniz bölümü tekrarlayabilirsiniz. ARAÇ SEÇ menüsünden de bisiklet, paten, scooter ve daha güçlü motorlar satın alabilirsiniz. Ayrıca düştüğünüz nokta ile başlangıç noktası arasındali mesafeyi ve aracın itiş gücünü ekranın üst tarafındaki göstergelerden takip edebilirsiniz. Aracınız platformun sonundaki HEDEF TAHTASINA çarptığında bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Her bölümde farklı bir platform karşınıza çıkıyor. Her platformda karşınıza duvarlar, kuleler ve değişik engeller çıkıyor. Uçan motosiklet parkuru oyunu oynarken aracınız bu engellere çarparsa uzak noktalara gitme mesafesi kısalıyor. Bunun için kalkış sırasında aracınızı mümkün olduğu kadar yükseğe çıkartmanız gerekiyor.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz