Tuvalet İşletme Oyunu

Idle Toilet Tycoon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Tuvalet İşletme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tuvalet işletme oyunu ayrı ayrı kadın ve erkek lavabolarından oluşuyor. Erkek bölümünde klozet, alaturka wc, pisuvarlar ve el yıkama lavaboları bulunuyor. Kadın bölümünde ise sadece alaturka wc ve el yıkama lavaboları bulunuyor. İhtiyaçlarını giderip ellerini yıkayan müşterilerden para kazanıyorsunuz. Ayrıva kadın ve erkek bölümünün arkasında su deposu ve işçilerin odası bulunuyor.

Kazandığınız paraları kullanarak yeni kadın ve erkek lavaboları ve el yıkama lavaboları inşa ediyorsunuz. Lavaboların içerisine peçeteler, fırçalar ve havalandırma kanalları yerleştiriyorsunuz. Bu özellikleri geliştirerek daha uzun ömürlü olmasını sağlıyorsunuz. Ayrıca paralarınızı kullanarak bakım ve tamirde çalışacak işçiler çıkartıyorsunuz.

Ekranda tamir veya fırça işareti gördüğünüzde bakıma ihtiyaç var demektir. Fare yada parmağınızla bu simgelerin üzerine tıkladığınızda işçiler heme bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştiriyor. El yıkama lavabosu inşa etmek için lavaboların olduğu kısma tıklayıp çıkan pencereden yeni lavaboları inşa edebilirsiniz. Her bir işlemin inşa etme ve geliştirme penceresi ayrı ayrıdır. Tüm sistemi kontrol edip sürekli müşterilere hizmet sağlayarak tuvalet işletme oyunu oynayın ve daha çok para kazanarak işletmenizi geliştirin.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz