Sokak Restoranı Oyunu

Food Street Restaurant
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sokak Restoranı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sokak restoranı oyunu ekranının alt tarafında mutfak tezgahı ve üst tarafında ise müşterilerin sipariş verdiği tezgah bulunuyor. Mutfak bölümünü fare yada parmağınızla sağa sola sürükleyerek inceleyebilirsiniz. Mutfak bölümü ızgara, sosis, sucuk tavuk gibi et kapları, yeşillikler, soslar, içecek dolabı, ıstakoz ve lavobodan oluşuyor. 

Müşteriler istedikleri siparişler sol taraflarındaki resimde görünüyor. Eğer müşterilerin siparişleri mutfağınızda yoksa SORRY butonuna tıklayarak müşterilerden özür diliyorsunuz. Et ürünü siparişleri kaplardan alıp ızgaraya koyuyorsunuz. Pişen etleri fare yada parmağınızla seçip müşteriye doğru sürükleyerek teslim ediyorsunuz. Istakozları önce kaynayan kazanın içine atıp orada pişiriyorsunuz ve sonrada müşteriye teslim ediyorsunuz. Her sipariş sonunda para kazanıyorsunuz Kazandığınız para miktarı ve günün saatini ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz. Kazandığınız paraları kullanarak mutfağınıza yeni ürünler satın alarak çeşidinizi arttırabiliyorsunuz. Böylece sonraki günlere daha çok müşteriye hizmet edip daha çok para kazanarak sokak restoranı oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
softJenniexxblackpink mükemmel harika süper müthiş bayıldım 2023-08-21 13:17:20
NİLSU BERFİN AKTAŞ merhaba kuzey yıldızındaki gökçeyim bu gerçek bazı kesin bu gerçek değil diyecekler ama ben gerçekim oyun güzel görüşmek üzere 2023-08-13 09:48:00
Yorum Yaz