Tropikal Giysiler Oyunu

İnsta Girls Tropical Prints
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Tropikal Giysiler Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tropikal giysiler oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin alt tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, burna takılan hızma ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek tropikal giysiler oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
<3yarberciyiz<3 Oyun çok güzel ve ikinci kızı Ada Masalı'ndaki Haziran'a benzettim giydirdikten sonra. :) 2021-09-01 12:20:13
cyfc müp olmuş gerçekten yapanın elliine salık 2021-08-30 12:06:24
mert efe valla çok güzel 2019-03-06 19:45:51
samet çok ama çok güzel 10 kere oynadım 2014-12-28 22:29:56
Yorum Yaz