Top War Battle Oyunu

Top War Battle
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Top War Battle Oyunu Nasıl Oynanır ?

Top war battle oyunu oynarken düşman adalarına saldırıp adaları fethediyorsunuz. Her ele geçirdiğiniz ada sonucunda ganimetler alıyorsunuz ve aldığınız bu ganimetler paraya dönüşüyor. Ekranın üst tarafında kasanızda bulunan para, mücevher ve maden miktarları görünüyor.

İlk başlangıçta 4 tane askeriniz bulunuyor. Bu askerlerinizi savaş gemisine doldurup en yakın düşman adasına saldırıyorsunuz. Adadaki düşman askerlerini öldürüp binaları yıkarak adayı fethediyorsunuz. Her ele geçirdiğiniz adadaki ganimetleri alarak geri dönüyorsunuz. Topladığınız paralar ekranın sağ köşesindeki LEVEL atlama seviyesini geçince, sağ taraftaki butona tıklayarak yeni asker çıkartarak ordunuzu geliştiriyorsunuz. Alt taraftaki sarı renkli FIGHTING butonuna tıklayıp ordunuzu harekete geçirerek adaya saldırıyorsunuz.

Kasanızda bulunan para ve mücevherleri kullanarak HERO menüsünden daha güçlü ve kuvvetli askerler satın alabilir ve BASES menüsünden de kendi ülkenizdeki binaları geliştirebilirsiniz. Yeni savaş gemileri çıkartıp donanmanızı büyütebilirsiniz. Böylece daha güçlü ülkeleri ele geçirerek top war battle oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
kerim merhaba ben kerim oyun çok güzel 2022-04-18 11:55:42
Süleyman ÇOk güzel 2022-04-17 15:57:30
Yorum Yaz