Tişört Tasarlama Oyunu

Fashion Dye Pro
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Tişört Tasarlama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tişört tasarlama oyunu boyama yapma ve sim yapıştırma olmak üzere 2 bölümden oluşuyor. İlk başta dükkana gelen müşteriler istedikleri baskı modelinin siparişini veriyor. Müşterinin sağ üst köşesinde istediği resim ve model görünüyor. DEAL butonuna tıklayarak baskı yapma işlemine başlıyorsunuz. Baskı modellerinden istenilen resmin üstüne tıklayarak boyama bölümüne geçiş yapıyorsunuz.

Boyama bölümünde ekranın üst tarafında kıyafet ve alt tarafta ise kullanacağınız sprey boyalar bulunuyor. Kıyafetin üzerine resim kalıpları sırayla konuluyor. Kalıpların kesik kısımlarını boyayarak baskı işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Her boya rengi için farklı kalıplar sırayla kıyafetin üstüne yapıştırılıyor. Böylece resmi farklı renklerde boyamış oluyorsunuz. İşlemleri yaparken ekranın üst tarafındaki barem yavaş yavaş doluyor. Barem tam dolduğunda bir sonraki aşamaya geçiş yapıyorsunuz.

SPARKLE SPRAY bölümünde boyamış olduğunuz resmin üzerine sim yapıştırıyorsunuz. Sonra da tamamladığınız siparişi müşteriye teslim ederek para kazanıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinden kasanızda bulunan para miktarını takip edebilirsiniz. Paralarınızı kullanarak yeni ve farklı model elbiseler, boyama fırçaları ve spreyler satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlerde daha fazla seçenekle müşterilerinize hizmet ederek tişört tasarlama oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
glossy oyununuz güzel ama kullanılıcak renkler kilitli ve alınmıyor. 2024-05-23 15:46:04
tomar 753 oyun cok guzel 2024-05-19 14:35:08
Yorum Yaz