Telefon Kılıfı Yap 3 Oyunu

Phone Case DIY 3
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Telefon Kılıfı Yap 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Telefon kılıfı yap 3 oyunu ile kızlara hayal ettikleri kılıfları tasarlıyorsunuz. Üç farklı tasarlama yönteminiz bulunuyor. Tüm bölümlerde model seçme, sprey boya yapma, stiker yapıştırma ve anahtarlık takma olmak üzere 4 farklı bölümden oluşuyor. 

İlk bölümde ekranın alt tarafında bulunan 9 farklı modelden birini seçip ekranın sağ üst taraftaki OK butonuna tıklıyorsunuz. İkinci bölümde ekranın alt tarafında bulunan 24 farklı boyadan birini seçip kılıfın tüm yüzeyini fırça kullanarak boyuyorsunuz. Sonrada boyanın üzerine parlak simler döküyorsunuz. Dördüncü bölümde tasarladığınız kılıfın üzerine stiker, 3 boyutlu nesne yapıştırıyorsunuz. Kalemle üzerine şekil çizip yazı yazabilirsiniz. Son bölümde de anahtarlık takarak telefon kılıfı yap 3 oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. 

Tamir etme bölümünde yere düşen telefonun kırılan parçalarını değiştirip üstünü sünger ile temizleyerek kıza teslim ediyorsunuz. İkinci tasarlama yönteminde seçtiğiniz boyayı kovaya doldurup çubukla karıştırarak istediğiniz rengi elde ediyorsunuz. Sonra da kılıfı kovanın içine daldırıp çıkartarak boyama işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Üçüncü tasarlama yönteminde ise kılıfın içine sıvı ve nesne doldurarak farklı bir tasarım elde ediyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz