Tavşan Yarışı Oyunu

Rabbids Wild Race
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Tavşan Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tavşan yarışı oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak havaya doğru zıplıyorsunuz. Aynı zamanda bilgisayarlarda SPACE boşluk bırakma tuşuna tıklayarak ta aynı işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Her bölüme sizinle beraber 32 tane yarışmacı başlıyor. Parkurda elektrikli alanlardan oluşan tuzaklar, bombalar ve silahlı düşman askerleri bulunuyor. Bu tuzaklara yakalanırsanız yada düşman askerleri tarafından vurulursanız yanıyorsunuz.

Parkurdaki altınları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Yıldızları alarak ta can hakkı kazanıyorsunuz. Parkurda ilerlediğiniz her mesafe için de eksradan puan elde ediyorsunuz. Ekranın sağ üst köşesinde topladığınız puan sayısı, can hakkınız ve kalan koşucu sayısı görünüyor. Sol üst köşede ise koştuğunuz mesafeyi takip edebilirsiniz. Topladığınız puanları kullanarak karakterinize şapka ve kıyafet satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere yeni tarzınızla başlayarak tavşan yarışı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
ella_mia Hello my name is ella mia.The game has just been released but I like it very much. We can play this game with the whole world. As an Englishman, this was my favorite Turkish game. 2023-05-14 13:10:15
Serra Oyun çok güzel ve eğlenceli.Herkse tavsiye ederim.Hadi şimdi oyunu oyna ve şampiyon ol!! 2023-05-14 13:01:12
Yorum Yaz