Süper Araba Yarışı 2 Oyunu

The Great Race
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Süper Araba Yarışı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Süper araba yarışı 2 oyunu bilgisayarda sağ ve sol yön tuşlarıyla, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek oynanıyor. Parkurda hızlanma rampaları, yeşil ve sarı toplar bulunuyor. Yeşil topları alarak aracınızın hızını arttırın. Turuncu toplar ise kaza yaptığınızda aracınızın hasar görmesini engeller.

Oyunun dili Almancadır. Önce SPIELEN yazısına tıklayın.DEIN AUTO bölümünden kendinize yarış arabası seçin.NORMAL yazısına tıklayın. Açılan pencereden yarışın zorluk seviyesini seçin. ZÜRÜCK geri demektir. WEİTER ise devam yada ileri demektir. WEİTER butonuna tıklayarak bir sonraki menü sayfasını açın. Buradan yarış parkurunu seçip WEİTER butonuna tıklayarak süper araba yarışı 2 oyunu oynamaya başlayın. 

Ekranın üst tarafında hızınız, sıralamanız ve parkurun tamamı çizgi halinde görünüyor. Çizgi üzerindeki noktalar tüm yarışçıların konumunu gösteriyor. Her parkura 4 yarışçı katılıyor. Rakiplerinin hepsini geçip parkuru birinci olarak tamamlayarak yarışı kazanın. Böylece yeni arabalar satın alabilirsiniz ve yeni parkurları açabilirsiniz.

Yorumlar
gulay cok iyi oyun 2021-09-10 10:44:51
eda bende namaz kılıyom oruca yeni başladım bende 11 yaşındayım 2021-08-02 16:29:01
yıldız YA BEN DE NEDEN OLMUYOR DA SİZDE OLUYOR? 2021-06-28 10:49:01
beren harika 2021-05-14 17:33:46
ALLAHIM OYUN GÜZEL SİZE AMA ŞİMDİDE SİZİN GİNMENİZE KARIŞIYORUM GİBİ OACAK ARKADAŞ LAR HERKES NAMAZINI KILSINBEN 9 YAŞIMDAYIM NAMAZ KILIYORUM KIYAMET KOPTUĞU ZAMAN ALLAH HERKESİ SIRAT KÖPRÜSÜNE ALACAK ORDA NE SORACAK BİLİYORMUSUNU BEN İZLE DİM ORDA ŞÖYLE DİYİYOR NAMAZ KILDINMI KURAN OKUDUNMU ORUÇ TUTUMMU TESPİ ÇEKTİNMİ BİLİYORSUNUZ ALLA HERKİZİ GÖRÜYOR NAKADAR İNKAR EDERSEN ALLA SENİ EBEDİ OLARAK ORDA KALIÇAKSINIZ TABİ AÇIK OLANLAR CAHANEME KALIÇAK ORANIN DALI ÇOK İNCEDİR CENNETE ALTIN MASA ALTIN SANDALYE O İNÇE SIRAT KÖPRÜSÜNDE ALTINDA HEMEN ATEŞ VAR HİÇ BİRİNİ YAPMADIYSAN O DAL KIRILIYOR ATEŞN İÇİNE DÜŞÜYON ARKADAŞLAR BEN SİZDEN SIRAT KÖPRÜSÜNÜ MUTLAKA İZLEMENİZİ İSTİYORUM VE ALLAHÜME SALİ AIATI SONUNA KADAR DİNLEMENİZİ İSTİYORUM ANNENİZ BABANIZ SİZE NAMAZ KILMA KURAN OKUMA DERSENİZ ANNE SANA Bİ VİDİOYU İZLETEÇEM DE ONU MUTLAKA İZLET NAKADAR NAMAZ VE NAKADAR KURAN OKUR VE KILARSANIZ OKADAR RISKINIZ AÇIK OLUR BEN KURANIM KERİM DE DE TÜRKÇE YAZILI VAR BEN ANDAN NİSAN SÜRESİNE GELDİM . BENİM ALAM ANEM BABAM NAMAZ KILIYORUZ VE TÜM AÇILMATYAN RIZKIMIZ AÇILDI 2021-05-10 18:56:01
ASYA Oyun çok güzelde çok da kasıyor 2021-05-09 19:38:10
Yorum Yaz