2 Kişilik Gece Yarışı Oyunu

2 Player Dark Racing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

2 Kişilik Gece Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

2 kişilik gece yarışı oyunu oynarken birinci araba "W, A, S, D" tuşlarıyla yönlendirilip SPACE boşluk bırakma tuşuyla da el freni çekiliyor. İkinci araba ise yön tuşlarıyla kontrol edilip SHIFT tuşuyla da elfreni çekiliyor. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafındaki sağ sol ve ileri geri butonlarına tıklanarak araba sürme işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

Açılık sayfasındaki SINGLE PLAYER butonuna tıklayarak bilgisayara karşı tek başınıza TWO PLAYER butonuna tıklayarak ta yanınızda bulunan gerçek bir arkadaşınıza karşı araba yarışı yapıyorsunuz. Her parkura sizinle beraber 4 araba katılıyor. Parkuru lider olarak tamamladığınızda hem bölümü geçiyorsunuz hem de para ödülü kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralaraı kullanarak yeni ve daha güçlü arabalar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere bu yeni satın aldığınız arabalarla başlayarak 2 kişilik gece yarışı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Her bölümde parkuru 3 defa turlamanız gerekiyor. Ekranın sol üst köşesinde parkurun kuşbakışı görüntüsü ve arabaların parkur üzerindeki konumları, sol alt köşedeki LAP kısmında ise bulunduğunuz tur sayısı görünüyor.

Yorumlar
ziya çok iyi uzun zamandır oynamıyodum hep başka oyunlar oynuyordum ama efsane. 2023-03-30 14:11:29
burhan efsane 2022-12-02 14:35:06
kral MANCHASTER UNİTED güzel 2022-11-02 14:58:34
Yorum Yaz