Sporcu Kızı Giydir Oyunu

Fitness Girls Dress Up
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sporcu Kızı Giydir Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sporcu kızı giydir oyunu ile antreman yapan güzele fitness, koşu, masa tenisi ve futbol kıyafetleri seçerek 4 farklı tarz oluşturuyorsunuz.

Her bölümde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında ise giysi dolabının içindeki ürünlerin bulunduğu bir pencere görüyorsunuz. Pencerenin alt ve üst tarafındaki OK butonlarına tıklayarak hem diğer menüleri hem de dolabın içindeki diğer elbise ve takıları görebilirsiniz. Bir elbise yada malzemeyi kızın üzerinde görmek için önce menü butonunun üzerine fare yada parmağınızla tıklıyorsunuz. Seçtiğiniz menünün içindeki ürünler ekranın sağ tarafındaki pencerede görünüyor. Burada da kızın üstünde görmek istediğiniz seçeneğin üzerine tıklıyorsunuz. 

Menü butonlarını kullanarak güzel kıza ten rengi ve saç modeli seçerek görünüşünü ayarlıyorsunuz. Sonra da kıza şort, tayt, tişört, ayakkabı, çorap, dambıl, raket ve ip gibi malzemeleri seçerek yeni bir tarz yaratıyorsunuz. Sporcu kızı giydir oyunu oynarken her denemenizde yeni bir tarz oluşturup hayal gücünüzü geliştirebilirsiniz. Ekranın üst tarafındaki GERİ butonuna tıklayarak ana sayfaya dönüş yapabilirsiniz. Fotoğraf makinesine butonuna tıklayarak ta tasarımınızı bilgisayarınıza yada cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Yorumlar
defne çok güzel 2024-01-10 17:08:44
Yorum Yaz