Şövalye Savaşı Oyunu

Knights Dioamonds
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Şövalye Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şövalye savaşı oyunu bilgisayarda yön tuşları ve "SPACE" boşluk bırakma tuşuyla, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan sağ, sol, yukarı ok ve kılıç resmi bulunan butonlara tıklanarak oynanıyor. Yön tuşlarıyla ileri geri hareket ediyorsun. Boşluk bırakmayla da saldırı yapıyorsunuz.

Karşınıza çıkan düşman şovalyelerini öldürerek onlardan çıkan altınları topluyorsunuz. Platformda ilerlerken de havada bulunan altınları da topluyorsunuz. Topladığınız tüm altınlar ekranın sol üst köşesinde görünüyor. Her platformun sonunda çıkış kapısı bulunuyor. Bu kapıdan girerek bölümü tamamlayın ve bir sonraki bölüme geçiş yapın.  Kasanızda biriken altınlarla yeni savaşçılar ve kılıçlar satın alarak düşmanlarınızı daha kolay etkisiz hale getirebiliyorsunuz.

Sağ üst köşede ise kalan gücünüz görünüyor. Düşman askerleri size saldırdığında ve siz yara aldığınızda gücünüz azalıyor. Yolda bulunan tahta kutuları kırıp içinden çıkan yiyecekleri alarak gücünüzü arttırabilirsiniz. Düşman bölgesinde ilerlerken yollara keskin tuzaklar kurulmuştur. Bu tuzaklara yakalanmamak için üstünden atlayarak şövalye savaşı oyunu oynayın.

Yorumlar
orkun oyun galiba benim oyun manyak oynarım var ya beni kimse yenemedi 2014-02-15 19:43:06
Yorum Yaz