Sörf Yapma Oyunu

Girl Surfer 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sörf Yapma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sörf yapma oyunu fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek oynanıyor. Jetski ile su üstünde surf yapan kızları çekerek parkurun bitiş noktasına gitmeye çalışıyorsunuz. Deniz üzerinde giderken su içinde bulunan kızları topluyorsunuz. Topladığınız her kız için puan kazanıyorsunuz. Ayrıca havada bulunan sarı renkli altınları toplayarak ta puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puan miktarını ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz. Bu puanları kullanarak SKIN bölümünden yeni yüzücü karakterler ve mayolar satın alabilirsiniz.

Su üzerinde ilerlerken karşınıza plastik can simitleri ve kayalar çıkıyor. Bu engellere çarparsanız yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlayarak sörf yapma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Eğer kaza yapmadan parkurun bitiş noktasına ulaşırsanız bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz.

Yorumlar
linda çok sıkıcı birt oyun hiç beyenmedişm fazla kasıyort ve son olarak da ufak dokunmama rağmern faxzla kayıyor maşallah kızlAR UÇUYOR 2024-02-23 10:07:01
lora bu oyunların bence hepsi güzel ben ce daha güzeli toca voca 2023-02-05 04:51:23
beren akboğa çok güzel bir oyun 2022-12-03 12:58:55
Yorum Yaz