Solar Smash Oyunu

Solar Smash
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Solar Smash Oyunu Nasıl Oynanır ?

Solar smash oyunu menü sayfasında ULTRAMAN STAR, BEAST STAR, DRAGON BALL STAR ve normal START seçenekleri bulunuyor. Her bir seçenekte gezegenler farklı renklerde karşınıza çıkıyor. Uzay ekranını açtığınızda karşınıza parçalayacağınız gezegen çıkıyor. İlk üç seçenekte 4 farklı bölüm bulunuyor. Normal START seçeneğinde ise 15 bölüm bulunuyor. Toplam 27 macera dolu bölüm sizi bekliyor.

Parçalayacağınız gezegeni seçtiğinizde karşınıza uzay boşluğu çıkıyor. Ekranın sağ tarafında saldırı yapma menü butonları bulunuyor. Her menünün içinde 4 yada 5 farklı saldırı yapma silahı bulunuyor. NATURAL POWER menü butonunda doğal alev topları ile gezegene saldırı yapıyorsunuz. HIGH TECH menüsündeki silahları kullanarak gezegenlere füze saldırısı yapıyorsunuz. SPACECRAFT menüsündeki silahları kullanarak gezegenlere uçaklarla saldırı yapıyorsunuz. Son olarak ta ARTIFACT menüsündeki silahları kullanarak gezegenlere solucan şeklindeki yaratıklarla saldırı yapıyorsunuz. Saldırı yaparken önce menünün üzerine fare yada parmağınızla tıklayıp seçiyorsunuz. Sol taraftaki menünün içindeki silahlar görünüyor. Buradan da kullanacağınız silahı seçip gezegenin üzerine tıklayarak saldırıyı gerçekleştiriyorsunuz.

Gezegen üzerinde fare yada parmağınızı sürükleyerek gezegeni kendi ekseni etrafında 360 derece döndürebilirsiniz. Gezegene saldırı yaptıkça gezegen hasar görüyor. Gezegen hasar gördükçe ekranın alt tarafındaki DESTROY PROGRESS baremi doluyor. Bu baren tamamen dolduğunda gezegen parçalanıyor ve böylece bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça para ödülü kazanıyorsunuz. Paralarınızı kullanarak kilitli olan silahları açabiliyorsunuz. Böylece yeni ve daha güçlü silahlarla saldırı yaparak dünya yok etme ve gezegen parçalama işlemine devam edebilirsiniz. Solar smash oyunu oynarken her bölümde farklı siilahları kullanıp farklı saldırı stratejileri gerçekleştirerek gezegenleri daha kolay yok edebilirsiniz.

Yorumlar
yunus kerem dünya yok 2024-02-14 23:38:54
GEREKSİZ BİRİYİM oyunu daha oynamadım ama dikkatimi çeken bir sey var kimse yorum yazmamış yani artık oyunlar oynanmıyor mu? 2024-02-12 16:48:38
Yorum Yaz