Mafya Katili Oyunu

Murder Mafia
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Mafya Katili Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kral katili oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak hem saldırıya geçiyorsunuz hem de arkanıza dönerek dost ve düşmanlarınızı yakalıyorsunuz. Suç örgütü lideri koridorda yürüyor. Önce suç örgütü babasının arkasından yaklaşıp onu ansızın hançerleyip öldürmeniz gerekiyor. Hançerleme işlemini fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz. Eğer hançer havadayken suç örgütü lideri arkasını dönüp sizi yakalarsa hüçreye atılıyorsunuz ve orada ölüyorsunuz.Hançerleme işlemini başarırsanız baba ölüyor ve onun şapkasını ve paltosunu giyerek yeni baba oluyorsunuz.

Bundan sonra koridorda yürüyen baba siz oluyorsunuz. Sizi arkadan hançerlemeye ve bıçaklamaya çalışan hainlere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Sürekli arkanızda bulunanları kontrol etmek için ikide bir arkanıza dönmeniz gerekiyor. Arkaya dönme işlemini de yine fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz. Her yakaladığınız katil adayını hüçreye atarak orada onların ölmelerini sağlayorsunuz. Arkanızdan gelen bazı kişiler dostunuz bazıları da düşmanınızdır. Dostarınızı yakaladığınızda onlar hücreye atılmıyor. Eşiniz arkanızdan geldiğinde sizi öpüyor ve sizi gençleştiriyor. Dostlarınızı hayatta tutup yemek odasına doğru yürüyüşünüze devam etmelisiniz.

Ekranın üst tarafında babanın hayat süresi görünüyor. Bu süre bitmeden koridorun sonundaki yemek odasına gidip yemek masasına oturarak mafya katili oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. 14 farklı son bulunuyor. Bu sonların bazılarında baba sniper silahıyla vurularak öldürülüyor. Bazılarında ise mutlu bir şekilde yaşamına devam ediyor. Sarı ve turuncu saçlı iki tane dostunuz bulunuyor. Turuncu saçlı dostunuz aslında düşmanınızdır. Eğer koridorda onu da yakalayıp hücreye atarsanız yemek masasında sniper silahıyla ölmüyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz