Kral Katili 2 Oyunu

Murder
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kral Katili 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kral katili 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak elinizde bulunan silahı havaya kaldırıyorsunuz yada arkaya dönüp hainleri yakalıyorsunuz. Ülkeyi yöneten padişah koridorda yürüyor. Siz sessizce padişahın arkasından yaklaşarak onu ansızın hançerleyip öldürmeniz gerekiyor. Hançerleme işlemini ekrana tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz. Ekrana tıkladığınız sürece üst taraftaki barem yavaş yavaş doluyor. Barem tamemen dolduğunda hançerleme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Barem yarım dolduğunda tıklama işlemini sonlandırırsanız barem sıfırlanıyor ve bu durumda en baştan baremi yavaş yavaş doldurmaya başlıyorsunuz. Eğer hançer havadayken padişah arkasını dönüp sizi yakalarsa hücreye atılıyorsunuz ve orada ölüyorsunuz.Hançerleme işlemini başarırsanız padişah ölüyor ve onun tacını ve cübbesini siz giyerek yeni padişah siz oluyorsunuz.

Bundan sonra koridorda yürüyen padişah siz oluyorsunuz. Sizi arkadan hançerlemeye ve bıçaklamaya çalışan hainlere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Sürekli arkanızda bulunanları kontrol etmek için ikide bir arkanıza dönmeniz gerekiyor. Arkaya dönme işlemini de yine ekrana tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz. Her yakaladığınız katil adayını hüçreye atarak orada onların ölmelerini sağlıyorsunuz. Size zehirli şerbet içirmeye çalışan ahçıyı da yakalayıp zindana atmalısınız. 

Ekranın üst tarafında padişahın hayat süresi görünüyor. Bu süre bitmeden koridorun sonundaki makam odasına gidip tahta oturarak kralın katili 2 oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. Böylece hayat boyu iktidarda kalarak ülkenin tek hakimi oluyorsunuz.

Koridorda yürürken sizi öldürmeye çalışan hainleri yakaladıkça puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak SHOP bölümünden yeni karakterler çıkartabiliyorsunuz veya WEAPON bölümünden de yeni silahlar satın alabiliyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz