Şişe Yarışı Oyunu

Bottle Jump 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Şişe Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şişe yarışı oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak nesneyi havaya zıplatıp parkurda ilerletiyorsunuz. Ekrana iki defa peşpeşe tıklarsanız nesne daha da yukarı çıkıyor. Parkura sizinle beraber iki yarışmacı katılıyor. Parkurlar ev yada ofis ortamlarından oluşuyor. Eşyaların üzerinden zıplayıp ilerleyerek bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bazı eşyalar bebek arabası ve bisiklet gibi hareketlidir. Bu bisiklet ve bebek arabasının üzerine denk geldiğinizde hareket ediyorlar ve siz zıplamadan da parkurda ilerliyorsunuz.

Havada bulunan sarı renkli altınları toplamak için havaya doğru zıplamanız gerekiyor. Aldığınız altınlar sayesinde puan kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki LEVEL kısmından bulunduğunuz bölüm sayısını ve toplam puanınızı görebilirsiniz. Ayrıca parkur çizelgesinden de kendinizin ve rakibinizin konumlarını takip edebilirsiniz. Parkurda ilerlerken nesne yere düşerse yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlayarak şişe yarışı oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Parkurun sonuna ulaştığınızda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz.

Yorumlar
SADECE ARKADAŞ İSTİYORUM... oyun güzel ama biraz daha silah alalım 2021-03-19 09:17:40
hüseyin oyun çok iyi q tuşuna astığınızda mega bir silah geliyor ama mermisi çok az ama çok güçlü zombilere ölüm 2021-02-19 09:35:56
Tarkan öncelikle oyunu oynamanızı tavsiye ederim her zaman kazanıyurun yani oyun çok güzel. 2021-02-18 10:05:31
Yorum Yaz