Şekil Değiştirme Yarışı Oyunu

Shape Change Transform Race
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Şekil Değiştirme Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şekil değiştirme oyunu oynarken ekranın alt tarafındaki koşan adam, araba, gemi, helikopter, bisiklet ve füze resimleri tıklayarak hareket ediyorsunuz. Her bölüm farklı bir parkurdan oluşuyor. Her parkura farklı sayıda yarışmacıyla başlıyorsunuz ve yine parkur üzerinde her yarışmacının ilerleyeceği alan çizgilerle belirtilmiştir. 

Parkurlar merdivenler, otobanlar, denizler ve uçurumlardan oluşuyor. Ekranın alt tarafındaki menü butonlarına tıklayarak uygun olan seçeneği seçiyorsunuz. Parkurun her aşamasında uygun olan aracı seçmeniz gerekiyor. Böylece daha hızlı ilerleyerek rakiplerinize fark atıyorsunuz. Eğer yanlış aracı seçerseniz daha yavaş ilerlersiniz ve rakiplerinizin gerisinde kalırsınız. Parkuru lider olarak tamamlarsanız bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. Eğer rakiplerinizden biri parkuru sizden önce tamamlarsa yanıyorsunuz ve bu durumda da aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Bölümleri geçtikçe puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak SHOP bölümünden yeni ve daha hızlı giden koşucu, araba, helikopter, gemi ve bisiklet satın alabilirsiniz. Böylece şekil değiştirme oyunu oynarken sonraki bölümleri daha kolay kazanabilirsiniz.

Yorumlar
duriş müq 2024-03-08 14:55:57
Yorum Yaz