Şeker Patlatma 6 Oyunu

Candy Rain 6
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Şeker Patlatma 6 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şeker patlatma 6 oyunu, ekranı içinde farklı tatlıların bulunduğu kare kutulardan oluşuyor. Her kutu çevresindeki diğer kutularla yer değiştirebiliyor. Yan yana yada alt alta en az 3 tane keki birleştirdiğinizde yok oluyor. Aynı anda 3'ten fazla keki yok ettiğinizde özel patlama özellikleri kazanıyorsunuz. Bu şekilde komple satır, sütün yada bölgesel yok etmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Bölümlere başladığınızda yok etmeniz gereken tatlıların türleri ve yok etme sayısı görev olarak veriliyor. Yine her bölümde kullanacağınız hamle sayısı da değişiyor. Verilen hamle sayılarını kullanıp görevleri en az hamleyle tamamlamaya çalışarak şeker patlatma 6 oyunu oynamaya çalışıyorsunuz. 

Ekranın üst tarafındaki HAREKET kısmında kalan hamle sayınız ve yanındaki TASK kısmında ise verilen görevler bulunuyor. Yok etme işlemi gerçekleştirdikçe puan kazanıyorsunuz. Puanınızı ise PUAN kısmından takip edebilirsiniz. Puanlarınız belli bir değere ulaştıkça ve bölümlerde ilerledikçe kekleri yeniden dizme yada ip ucu gibi ekstra özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Bu yeni kazandığınız özellikler ise ekranın alt tarafında görünüyor. 

Yorumlar
Caner Ben çok seviyorum bu tarz oyunları acayip stres atıyorum :)) 2024-04-20 09:01:12
Yorum Yaz