Savaşçı Robot Oyunu

Super Megabot Adventure
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Savaşçı Robot Oyunu Nasıl Oynanır ?

Savaşçı robot oyunu oynarken bilgisayarlarda "A ve D" tuşlarına tıklayarak ileri geri doğru gidiyorsunuz. "W" tuşuyla zıplıyorsunuz. Farenin sol tuşuna tıklayarak ateş ediyorsunuz. SHIFT tuşuyla da robottan arabaya ve arabadan robota dönüşüyorsunuz. "R" ile şarjörünüzü doldurabilirsiniz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek ileri geri hareket ediyorsunuz. Yukarı OK butonuna tıklayarak zıplıyorsunuz. DÖNDÜRME butonuna tıklayarak arabadan robota yada robottan arabaya dönüşümü sağlıyorsunuz. HEDEF butonuna tıklayarak ta ateş ediyorsunuz.

Ekranın sol üst köşesindeki göstergeden bulunduğunuz bölümü, kalan enerji miktarınızı ve silahınızda kalan mermi sayısını takip edebilirsiniz. 

Düşman askerleri tanklar, uçaklar, helikopterler ve irili ufaklı robotlar şeklinde size saldırıyor. Her bir düşman askerinin üzerinde enerji miktarlarını gösteren bir gösterge bulunuyor. Düşman askerlerine ateş edip enerjilerini sıfırlayarak hepsini yok ediyorsunuz. Parkurda ilerlediğinizde karşınıza prenses, bilim adamı ve kral gibi masum insanlar çıkıyor. Bu insanlar sizden kendilerini korumanızı istiyor. Düşman askerlerinin bu insanlara zarar vermemesini sağlıyorsunuz. Parkurdaki tüm düşman askerlerini öldürüp masum insanları güvenli kapıdan geçirerek bölümleri tamamlıyorsunuz. Öldürdüğünüz her düşman askeri ve aracı için puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak karakterinizi geliştirip yeni bölümlerin kilidini açabilirsiniz.

Yorumlar
Caner Çok güzel bu gerçekten hoşuma gitti :)) Basit ama güzel :)) 2023-09-09 20:50:38
Yorum Yaz