Sallanan Kovboy Oyunu

Cowboy Swing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sallanan Kovboy Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sallanan kovboy oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak bağlantı noktalarına tutunuyorsunuz. Parkur üzerinde bulunan karakteriniz, ip, bağlantı noktaları, esnek basamaklar ve yıldızlar görünüyor. Bağlantı noktaları yuvarlak şekilde parkura rastgele dizilmiştir. Ekrana fare yada parmağınızla tıkladığınız anda karakterinizin elindeki ip en yakın bağlantı noktasına tutunuyor. Karakteriniz iple bu noktalara tutunduğu zaman ileri geri sallanıyor. Hep ileriye doğru hareket ederek bir sonraki bağlantı noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Parkurda ilerlediğiniz mesafe kadar puan kazanıyorsunuz ve o andaki ilerleme mesafenizi ekranın üst tarafından takip edebilirsiniz. Yıldızları da toplayarak ekstra puan kazanabilirsiniz.

Ekranın sol tarafında bulunan kırmızı renkli alanın içinde kalırsanız yada boşluklardan aşağıya düşerseniz yanıyorsunuz. Bu durumda sallanan kovboy oyunu oynamaya yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bunun için sürekli olarak ileriye doğru ilerleyip en yüksek puanı kazanmaya çalışmalısınız.

Yorumlar
Cok sinirli (Aptallik testi ooyuncu) Aptallik testi oyununuzu oynadim, bana aptalligin kitabini yazdigimi soylediniz. Ben aptal falan degilbim bu 1. 2, insan,lara durduk yere aptal demeye gerek yok. 3, bazi insanlar bunu duydugunda cok uzulebilir ve kendilerine zarar verebilir. Hic hos karsilamadim Rekor oyun, bir de utanmadan adam asmacaya isminizi yazmisiniz cok buyuk bir basari gibi. 2024-02-05 17:49:31
Yorum Yaz