Saldırı Zamanı Oyunu

Assault Time
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Saldırı Zamanı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Saldırı zamanı oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak askerinizi sağa sola ve ileri geri hareket ettiriyorsunuz. Fareyi ekran üzerinde sürükleyerek bakış açınızı değiştiriyorsunuz. Farenin sol tuşuna tıklayarak ateş edip sağ tuşuna tıklayarak ta yakınlaştırma özelliğini açıyorsunuz. "R" ile silahın şarjörüne mermi dolduruyorsunuz. "L" ile silahın nişan bölgesini ekranın ortasına sabitliyorsunuz. "P" ile de savaşa ara veriyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol panelini kullanarak askerinizi hareket ettiriyorsunuz. Mermi butonuna basarak ateş ediyorsunuz. Şarjör butonuna tıklayarak şarjöre mermi dolduruyorsunuz. Parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek görüş açınızı değiştiriyorsunuz.

Ekranın üst tarafından enerji miktarınızı yani sağlık durumunuzu, ENEMIES kısmından bölümü tamamlamak için öldürmeniz gereken ve öldürdüğünüz düşman askeri sayısını ve kurşun resminin yanından tüm savaş boyunca kullanacağınız şarjör sayısını ve silahın şarjöründe kalan mermi sayısını takip edebilirsiniz.

Savaşın EASY kolay, NORMAL ve HARD zor olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Her seviyede bölümleri tamamlamak için 150 tane düşman askerini öldürmeniz gerekiyor. Bunun için de toplam 60 tane şarjörünü var ve her şarjör ise yine 60 tane mermi alıyor. Düşman askerlerini öldürdükçe para kazanıyorsunuz. UPGRADES kısmından paralarınızı kullanarak askerinizin zırhını, silahını ve dayanıklılığını arttırıyorsunuz. Ayrıca düşman askerlerini öldürdükçe askeriniz ekstra özellikler kazanıyor. Bu özellikleri de ACHIEVEMENTS kısmından takip edebilirsiniz.

İlk başta askeriniz düşman bölgesine sızarak yavaş yavaş ilerlemeye başlıyor. Siperlerin arkasında yada evlerin içinde karşılaştığınız düşman askerleriyle karşılıklı çatışmaya giriyorsunuz. Kendinizi düşman mermilerinden koruma için sürekli olarak hareket etmelisiniz yada bir yere saklanmalısınız. Böylece hayatta kalıp saldırı zamanı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Düşman mermileri size isabet ettiğinde enerjiniz azalıyor. Enerjiniz sıfırlandığında ölüyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Tüm düşman askerlerini öldürdüğünüzde ise bölümü tamamlayıp bir sonraki savaşa geçiş yapıyorsunuz.

Yorumlar
eren oyun acayip güzel beğendim 2021-03-11 06:27:02
cumali zor bir oyun 2020-12-13 20:02:57
Çukur Kolay bir oyun 2019-03-23 19:00:30
cuma efe çok güzel 2019-01-27 14:02:35
Yorum Yaz