Rock Star Oyunu

Rockstar Fashion Looks
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Rock Star Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rock star oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin alt tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan göz lensi, makyaj kutusu ve kaş seçme menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı, müzik aleti ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek rock star oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
ceylin bence bu oyun çok güzel bir oyun 2019-11-05 14:49:28
xelil super cok bexendim 2018-11-16 14:43:00
merve ulusoy çok güzel 2018-03-02 20:47:15
Yorum Yaz