Resim Çizme 2 Oyunu

Toddler Drawing For Kids
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Resim Çizme 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Resim çizme 2 oyunu menü sayfasında 6 farklı figür bulunuyor. Bu figürlerden istediğinizin üstüne fare yada parmağınızla tıklayarak çizim sayfasını açıyorsunuz. Çizim yaparken ekranda kesikli çizgilerle kılavuz çizgileri görünüyor. Ekranın alt tarafında 18 adet renk ve bir tane de silgi bulunuyor. Çizim yapacağınız alanı hangi renkte çizmek istiyorsanız, önce ekranın alt tarafından o rengi seçiyorsunuz. Sonra da kesikli çizgilerle çevrilen alan üzerinde fare yada parmağınızı sürükleyerek çizim yapma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. 

Çizim yapma işlemi aşamalardan oluşuyor. Bir sonraki aşamaya geçmek için sağ alt köşedeki yeşil renkli ok butonuna tıklamanız gerekiyor. Bir önceki çizim alanına dönmek için ise sol alt köşedeki kırmızı renkli ok butonuna tıklamanız gerekiyor. Aşama aşama tüm çizimleri gerçekleştirdikten sonra ekranın alt tarafında bulunan animasyon butonlarına tıklayarak çiziminizi hareket ettiriyorsunuz. Resim çizme 2 oyunu oynarken her şekilde farklı renkler kullanarak hayal etme ve karar verme becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yorumlar
AleynaSedanur Merhaba oyun güzeldi. Salice ben pek beğenmedim bence Resimleri kendimiz yapsak güzel olurdu. REKOR OYUN LÜTFEN ROBLOX DA EKLEYİN 2024-05-01 08:26:19
Yorum Yaz