Punk ve Pastel Modası Oyunu

Punk vs Pastel
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Punk ve Pastel Modası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Punk ve pastel modası oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 2 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kıza ait makyaj yapma ve giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz. Kızlara hem rock kıyafetleri hemde günlük giyebilecekleri kıyafetler seçiyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, prising ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için elbise, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 2 kız içinde gerçekleştirerek afro punk ve pastel modası oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
melisa oyu-n güzelmiş 2023-05-08 13:12:35
Yorum Yaz