Pop It Oyunu

Pop It
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Pop It Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pop it oyunu RACE ve SURVIVE olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Race bölümünde şekil üzerindeki dairesel nesnelerin üzerine tıklayarak en kısa sürede ters çeviriyorsunuz. Ekranın üst tarafında bölümde geçirdiğiniz süre ve bölüm sayısı görünüyor.

Survive bölümü EASY kolay, MEDIUM normal ve HARD zor olmak üzere 3 seçenekten oluşuyor. Kolay seçenekte şekli 200 saniye içerisinde, normal seçenekte şekli 180 saniyede ve zor bölümde ise şekli 150 saniyede ters çevirmeye çalışıyorsunuz. Kalan süreyi ekranın üst köşesinden takip edebilirsiniz. Kategorideki tüm şekilleri sırayla tamamlayarak bir sonraki kategoriye geçiyorsunuz. Kategoriler sayılar, hayvanlar, yiyecekler, gök cisimleri gibi farklı tarzda cisimlerin birleştirilmesiyle oluşmuştur. 

Cisimlerin üzerinde bulunan esnek yuvarlakların üzerine tıklıyorsunuz. Cisim üzerindeki tüm yuvarlakların üzerine tıkladığınızda aşamayı tamamlıyorsunuz. Tüm cisimlerin şeklini bu biçimde değiştirerek popp it oyunu oynayın ve bu eğlenceli patlatma macerasına devam edin.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz