Plaj Savaşı Oyunu

Beach Run
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Plaj Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Plaj savaşı oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek askerlerinizi kontrol ediyorsunuz. Parkur üzerinde üzerinde rakam yazan variller, hazine sandıkları ve toplar, sabit veya hareketli engeller bulunuyor. Varillerin üzerinde yazan rakam kadar varillere ateş ettiğinizde variller yok oluyor. Varillerin üzerinde bulunan askerler serbert kalarak ordunuza katılıyor. Böylece ordunuzdaki asker sayınızı arttırıyorsunuz. Ordunuzda katılan her asker ile aynı anda daha fazla atış yaparak daha fazla varili, engeli ve hazine sandığını yok ediyorsunuz.

Bilyeleri yok ettikçe askerlerinizin parkurda ilerlemesi için yol açıyorsunuz. Hazine sandıklarını parçaladıkça ekstradan para kazanıyorsunuz. Ayrıca öldürdüğünüz her asker ve bitirdiğiniz her bölüm için de para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak SPEED kısmından askerlerinizin parkurda ilerlemesini ve ateş etme hızını arttırıyorsunuz. POWER kısmından da silahlarınızdan çıkan ateş gücünü yükseltiyorsunuz. Bu şekilde plaj savaşı oyunu oynarken düşmanlarınızı daha kolay etkisiz hale getirebiliyorsunuz.

Parkurun sonuna ulaştığınızda düşman kalesinden çıkan askerler size doğru koşuyor. Siperlerin arkasına saklanan askerleriniz düşman birliklerine ateş ederek tüm düşman askerlerini öldürüyor ve kaleyi fethediyor.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz