Pijama Partisi Oyunu

Mirandas PJ Party
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Pijama Partisi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pijama partisi oyunu ile Miranda ve arkadaşına makyaj yapıp elbise giydiriyorsunuz. Menü sayfasında makyaj yapma, elbise giydirme ve fotoğraf çekimi butonlarına tıklayarak 5 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sağ tarafında bulunan ruj, göz rengi, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler butonların sağ tarafındaki pencerede görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın üst tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için kıyafet, saç modeli ve çorap seçebilirsiniz.

Hatıra fotoğrafı çekimi bölümünde ekranın alt tarafında bulunan tekerlekli sandalye, fotoğrafın çerçevesi ve fotoğraf üzerine yerleştirilen süsleme menü butonları bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekleri ekranın alt tarafındaki pencerede görebilirsiniz. İstediğiniz sandalyeyi ve çerçeveyi seçip fotoğrafı çekerek pijama partisi oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
ela elif oyun güzel ama insan oynarken biraz sıkılıyo 2023-07-03 12:31:55
Yorum Yaz